Mūsu darbs

EMUĀRS

EMUĀRS

Mūsu emuārs ir vieta, kurā jūs varat atrast visu mūsu darbu, lai izglītotu un veicinātu miera panākšanu Irākā un Tuvajos Austrumos.


IRĀKAS BALSIS

IRĀKAS BALSIS

Irākas balsis ir vieta, kur sabiedrība var izlasīt un gūt ieskatu par parastu ikdienas irākiešu dzīvi. Vairums plašsaziņas līdzekļu par Irāku koncentrējas uz sektu konfliktu, kas izvērsies pēdējos gados. Tomēr ir atstāts novārtā tas, ko irākieši, kuri nav iesaistīti vardarbībā, domā, kam tic un kā jūtas saistībā ar notikumiem viņu valstī un kā tie ietekmējuši viņu dzīvi. Tagad ir laiks, lai Irākas balsis liktu saskatīt un sadzirdēt etnisko un reliģisko daudzveidību Irākā.


ZIŅOJUMI UN INFORMATĪVI DOKUMENTI

ZIŅOJUMI UN INFORMATĪVI DOKUMENTI

Mūsu Ziņojumu un informatīvo dokumentu sadaļā jūs atradīsiet īsus faktu dokumentus par galvenajiem jautājumiem, ar ko saskaras Irāka.


RĪGAS KONFERENCE

RĪGAS KONFERENCE

Miera vēstnieki Irākai (PAFI) noturēja Pasaules konferenci RĪGA 2015 „Iestājoties par mieru un izlīgumu Irākā” (World Table RIGA 2015 ‘Going for Peace and Reconciliation in Iraq’) 2015. gada 2.–3. martā Rīgā, Latvijā. Konferences mērķis bija veicināt izpratni un sekmēt diskusijas par pašreizējo situāciju Irākā, maldīgajiem priekšstatiem par Irākas iekšpolitiku un nepārtrauktajiem draudiem, ko rada ISIS.


PAGĀTNES NOTIKUMI

PAGĀTNES NOTIKUMI

Mūsu Pagātnes notikumu sadaļā jūs atradīsiet kopsavilkumus un mūsu multimediju arhīvu par pagātnes konferencēm, apaļā galda sarunām, publiskiem ziņojumiem un notikumiem.