Ziņas medijos

22.03.2016.

Pēc sprādzieniem Briselē «Daesh» draud Lielbritānijai

Teroristu grupējums «Daesh» jeb «Islāma valsts» draudējis Lielbritānijai ar daudz «spēcīgākiem un rūgtākiem» uzbrukumiem pēc tam, kad apliecināja savu atbildību par Briselē notikušajiem teroraktiem, vēsta «Daily Mail».

Mazais ”kalifāta lauvēns” no ”Daesh” uzspridzina ”britu spiegus”

Internetā ir parādījies jauns ”Daesh” propagandas video kur mazs puisēns uzspridzina automašīnu kurā atrodas ”britu spiegi”. Īsi pēc sprādziena mazais puika kliedz “Allahu Akbar” jeb “Dievs ir visuvarens”.

23.03.2016.

Vēstnieks: Irākā veiksmīgi strādā koordinācijas centrs cīņai pret ISIS

Bagdādē veiksmīgi strādā koordinācijas centrs cīņai pret ISIS. Jautājums par darbinieku paplašināšanu vēl nepastāv, teica Iļja Morgunov intervijā RIA Novosti.

Turcijā aiztur 10 «Daīš» teroristus

Turcijas drošības dienestu pārstāvji aizturējuši 10 džihādistu grupējuma “Islāma valsts” dalībniekus. Vienam no viņiem bija spridzinātāja pašnāvnieka veste.

ISIS uzņēmušies atbildību par uzbrukumiem Briselē

Kaujinieki no “Islāma valsts” (ISIS) oficiāli uzņēmās atbildību par teroristiskiem uzbrukumiem Briselē, ziņo Reuters.

ASV turpinās bombardēt Daesh, pēc notikumiem Briselē paziņo Obama

ASV un tās vadītā koalīcija kā līdz šim turpinās veikt gaisa uzlidojumus pret teroristisko organizāciju Daesh, tā pēc asiņainajiem notikumiem Briselē paziņojis ASV prezidents Baraks Obama.

«Islāma valsts» Sīrijā dala saldumus, «svinot» teroraktus Briselē

Teroristu grupējums «Islāma valsts» («Daesh»), «atzīmējot» otrdien Briselē sarīkotos teroraktus, kuros bojā gāja vismaz 34 cilvēki, Sīrijā dalījis iedzīvotājiem saldumus, vēsta Lielbritānijas medijs «Daily Mail».

Irāka var sākt saņemt gāzes piegādi no Irānas jau sākot no šā gada maija vai jūnija

Irāna ir beigusi gāzes cauruļvadu celtniecību uz Naftshahr pilsētu, kas atrodas uz Irānas un Irākas robežas . Gāzes piegāde var sākties maijā vai jūnijā, ziņo Nacionālās Irānas gāzes kompāniajs rīkotājdirektors Hamid Reza Arago.

Sidnejā nepilngadīgu skolnieci tiesās par Islāma valstsfinansēšanu

Sidnejā kādai 16 gadus vecai skolniecei jāstājas tiesas priekšā – viņa apsūdzēta par teroristu finansēšanu, vēsta BBC.

“Food Union” ir nosūtījis produkcijas paraugus uz Irāku; šogad plāno sākt eksportu

Latvijas piena pārstrādātāju “Rīgas piena kombināts”, “Valmieras piens” un “Rīgas piensaimnieks” apvienotais uzņēmums “Food Union” ir nosūtījis pirmos produkcijas paraugus uz Irāku, kur šogad iecerēts sākt eksportu, aģentūrai BNS sacīja “Rīgas piena kombināta” valdes priekšsēdētājs Normunds Staņēvičs.

Persijas līcī notika kopīgas Irākas un ASV armijas apmācības

Irākas jūras spēki veica kopīgas mācības ar kolēģiem no ASV, netālu no valsts lielākās ostas Basrā, Persijas līcī.

24.03.2016.

Izlūkdienesti: «Islāma valsts» apmācījusi vismaz 400 cilvēku teroraktiem Eiropā

Džihādistu grupējums «Islāma valsts» ir apmācījis vismaz 400 kaujinieku teroraktu veikšanai Eiropā, paziņoja Eiropas valstu un Irākas izlūkdienestu pārstāvji un Francijas senatore.

“Islāma valsts” uz Eiropu nosūta savas “lauvas”

Sakarā ar to, ka “Islāma valsts” cieš neveiksmes Sīrijā un Irākā, Eiropā varētu palielināties uzbrukumu skaits. Šādu viedokli pauž vācu laikraksta Frankfurter Allgemeine politiskais novērotājs Kristofs Erhardts.

Irāka saņēma priekšlikumu par galvēna naftas vada būvniecības projekta uzsākšanu Irākā – Aqaba

Irāka saņēma iesniegumu no Jordānijas-Ķīnas konsorcijam par galvenā naftas vada (MNP) būvniecību , par kuru nafta tiks eksportētā no Irākas uz Jordānijas ostām Akabas Sarkanajā jūrā.

Irākas armija mēģinās atkarot Mosulu

Irākas bruņotie spēki informē, ka uzsākta operācija, lai no Islāma valsts teroristiem atkarotu Irākas otro lielāko pilsētu Mosulu, kas islāma radikāļu rokās ir jau kopš 2014.gada jūnija, vēsta BBC.


RAKSTIET ATBILDI VAI KOMENTĀRU