Kārlis Boldiševics ir Miera vēstnešu Irākai (PAFI) līdzdibinātājs un vecākais valdes loceklis. Viņš ir zvērināts advokāts un šobrīd darbojas kā vecākais konsultants Zaļo un Zemnieku savienības partijā. Kārlim ir liela pieredze, strādājot Latvijas Parlamentā, Saeimā. Piedalijies Zaļo un Zemnieku partijas stratēģijas izstrādē.

Kārlis Boldiševics ir absolvējis Latvijas Universitāti, iegūstot bakalaura grādu tieslietās, kā arī ieguvis maģistra diplomu komercvadībā, Informācijas sistēmu menedžmenta institūtā.

Kārļa darbs Saeimā sākās viņa studiju gados, tas ir 90-to gadu sākumā pēc Latvijas neatkarības, kad viņš palīdzēja Latvijas Zemnieku Savienības partijai. Viņa loma partijā pieauga. No 1998. līdz 1999. gadam viņš bija partijas ģenerālsekretārs. Tobrīd Kārlis bija galvenais padomdevējs partijas vadībai politiskajos un likumdošanas jautājumos. Šajā laikā viņš arī bija atbildīgs par partijas vēlēšanu sarakstu veidošanu visā valstī.

2002. gadā Zaļo un Zemnieku savienība apvienojās koalīcijas partijā. No 2003. gada līdz 2007. gadam Kārlis atkal bija jaunās partijas ģenerālsekretārs. Šajā laika periodā Zaļo un Zemnieku Savienība piedzīvoja lielāko vietu skaitu pieaugumu skaitliskā nozīmē Saeimā, tas ir no 12 vietām 2002.gadā lidz 18 vietām 2006.gadā.

Savas Zaļo un Zemnieku Savienības karjeras laikā Kārlis bija iesaistīts likumdošanas pilnveidē gan valsts, gan pašvaldību līmeņos. Viņa kompetenču jomas ir biznesa privatizācijas politika, izglītības politika, kā arī mežsaimniecības un valsts zemes politika.

Kārlis ir Latvijas NVO „Vecāki Jelgavai” valdes loceklis, kas veicina bērnu tiesības, drošu mācību vidi un kvalitatīvu izglītību bērniem Jelgavas skolās. Tāpat Kārlis ir arī Latvijas Vecāku Apvienības „Visi” valdē, kas darbojas vecāku un ģimeņu vārdā, lai palielinātu viņu iesaistīšanos izglītības politikas veidošanā. Kopš 2000. gada Kārlis ir bijis arī Jelgavas Privatizācijas komitejas valdes loceklis, kas pārstāv sabiedrības intereses un sniedz atbalstu biznesam Jelgavas apgabalā.

Kārlis ir laimīgā ģimenē ar sievu Diānu, un kopīgiem bērniem: meita Sintija un dēls Raitis.